•  info@sinuscelik.com
  •  +90 216 540 87 00 - 01

ÇELİK KONSTRÜKSİYON YAPILARÇELİK KONSTRÜKSİYON YAPILAR

Çelik Sistem yapılar; mimari tasarım, istenen mukavemet ve estetiği koruyarak mükemmel cevap verebilir. İmalat aşamasının çoğu atölyede halledildiğinden şantiyede çalışma sürelerini dolayısıyla harcanan enerji ve zamandan tasarruf sağlar.

Sinüs Çelik, İş öncesi keşif, proje, tasarım ve destek hizmetlerini sunmaktadır. Ayrıca firmamız araştırma ve maliyet analizi, malzeme, ürün tedariği, şantiye kurulumu, üretim, montaj, anahtar teslim proje hizmetlerini de vermektedir.

 

 

 

Sinüs Çelik

Etüd, Proje, Tasarım

Modelleme, Kaynaklı veya Bulonlu Birleşimlere

Detay Çizimleri, Perspektif Görümler

Montaj , Uygulama, Danışmanlık

Elektrik ve Mekanik proje hazırlığı hizmetlerini vermektedir.

 

Çelik YapılarÇelik Yapılar

* Çelik konstrüksiyon yapı, temel inşaatlarında ve güçlendirme isteyen bölgelerin ön hazırlık çalışmalarında alternatif yapılara göre büyük oranda ekonomik kazanç ve zamandan avantaj sağlar.

* Yapıyı oluşturan bütün elemanlar ve taşıyıcı sistem cıvatalı olarak üretilip uygulanabilir. Bu demonte özelliği çelik yapıyı sökme, taşıma, değiştirme, büyütme veya küçültme işlemlerinde minimum zayiatsız kaybının önüne geçilmesini sağlar.

* Çelik konstrüksiyon, endüstriyel yapılarda geniş açıklıkları geçmektedir. Maliyeti avantajı ile birlikte yapının amaca uygun şekilde kullanılmasına olanak tanır.

* Çelik taşıyıcı sistem ön üretimli olması nedeniyle zayiatsız sevk ve ekonomi sağlamaktadır.

* Mimaride yapılacak değişikliklerde hızlı ve sorunsuz bir geçiş imkânı sağlar. İlave tesis inşaatlarında kolaylık sağlamaktadır.

* Çelik yapı elemanlarının imalatı ve montajı hava koşullarında etkilenmez. Depolama avantajları ile birlikte kesintisiz çalışma ve montaj imkânı sağlar.